Zaujímavé golfové odkazy

Kelowna Golf Packages - Okanagan/Kelowna Golf Stay and Play

Webový adresár golfových ihrísk, rezortov a ďalších golfových stránok
Editovaný webový adresár golfu, golfových ihrísk, country klubov, rezortov, poskytovateľov výuky golfu a ďalších kvalitných golfových destinácií.

Discount Golf Store

Golf Magazine
Najväčší britský golfový časopis určený pre golfových expertov aj začiatočníkov. Úžasné turnaje, vyhľadávanie golfových ihrísk a noviniek o golfe, informácie o golfovej dovolenke, posúdenie golfovej výstroje a pod..

Výuka golfu: Znižovanie počtu úderov vďaka lepším rozhodnutiam na ihrisku. Nové golfové technológie, väčšie vzdialenosti. "Zvládnite vlastnú hru." Aplikovaná fyzika a matematika pomáha pri zlepšovaní golfu. Golfové tipy podľa najnovších výsledkov vedeckého výskumu.

Kto je vôbec najlepším golfistom? Tiger Woods sa blíži k rekordu Jacka Nicklausa. Porovnanie rekordov. Kedy Tiger prekoná Nicklausa? - Hľadáte dokonalý golfový darček? Darujte taký, na ktorý sa nikdy nezabudne!


Golfové loptičky: Zistite, ktorá golfová loptička sa najlepšie hodí pre vašu hru. Je to kombinácia vzdialenosti, citu, spinu a ceny. Podľa najnovšieho vedeckého výskumu.

Golfové darčeky - Exotické golfové puttre 

Britský golfový zoznam

Britský golfový zoznam zadarmo

Golfový zoznam

KrookedStix.Com, vaša stránka pre všetko o golfe...


Golf a cestovaní – Vše o golfu cestování, poradíme vám kde hrát golf,video návody jak hrát golf,cestopisy, rady pro cestovatele a vše o cestování.

Lighthouse Vacations 

St. Thomas Activities 

Golf Holidays - Navštívte Golf Package Holidays už dnes a zabezpečte si skvelú zľavu na golfovú dovolenku. Doprajte si hru na európskych, či zahraničných ihriskách s našim výberom golfových zliav.

Golf v Česku i ve světě

Golfová hřiště ČR i světa

Golf und Reisen